NASIL YAPIYORUZ ?

Tüketici beklentilerinin her geçen gün arttığı dünyada, müşterilerimiz pek çok zorlukla karşı karşıya kalıyor. Değer yaratmaya odaklanan bakış açımızla, çeşitli sektörlerden ve farklı ülkelerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak tüm ihtiyaçlarını hızlı ve esnek bir şekilde giderecek, onlara özel çözümler üretiyoruz.

Her gün sorumluluk bilinciyle, şeffaflık anlayışıyla ve tutkuyla elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Kalite standartlarımızı korumak için, geri dönüşüm, hammaddelerin temini, kontrol edilmesi ve test edilmesinden, nihai ürünün sevkiyat için yüklenmesine kadar geçen tüm üretim süreçlerini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz. Kurduğumuz laboratuvar sayesinde, uzama kopma, darbe dayanımı, kayganlık, parlaklık pusluluk, taşıma gücü testleri, kaynak testleri gibi her adımda kapsamlı kalite ve performans testlerine tabi tutuyoruz.

Çalışanlarımız, topluluklar ve iş ortaklarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımız için değer üretmeye önem veriyoruz. Çalışanlarımızı geliştirmek amacımızın bir parçası ve herkesin kendi kariyerinin lideri olabilmesi için onları destekliyoruz.

Temel yetkinliği geri dönüşüm ve sürdürülebilir ambalaj üretimi olan Folyopak, Gaziantep’te bulunan, Avrupa standartlarına sahip entegre tesislerinde üretim yapmaktadır. 82.000 m2 arazi üzerine kurulu 65.000 m2 kapalı alana sahip tesislerde, 500’ün üzerinde çalışan ile her gün yaklaşık 60 ton Polietilen plastik atığı geri dönüştürerek PE hammadde ve 120 ton/gün PE film üretimi gerçekleştirerek Türkiye’nin en önemli üreticilerinden biri haline gelmiştir. Aynı tesislerde Polietilen ürünler dışında %100 geri dönüştürülebilir nanwoven ürünler de üretilmektedir.

Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Danimarka, İngiltere, İspanya, İsrail, Romanya gibi çoğunluğu Avrupa’da olmak üzere 20 ülkeye ihracat yapıyoruz. Dünya çapında sürdürülebilir, iyi pazar ve ticari değerlere sahip ürünler sunarak, müşterilerimizi, geleceği ve hayatı desteklemek için çalışıyoruz.


Devam Etmek İçin Tıklayınız

Bizden Haberler

Almanya Interpack Fuarı 2023

Ambalaj sektörünün en önemli ve seçkin fuarlarından biri olan Interpack fuarında, tüm dünyadan müşteri ve paydaşlarımızla buluştuk. Standımızı ziyaret eden değerli ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Avrasya Ambalaj Endüstrisi Fuarı 2022

Folyopak 12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda yerini aldı. Standımızı ziyaret eden değerli ziyaretçilerimize ve fuar katılımcılarına teşekkür ederiz.

Packaging Innovations & Empack Fuarı 2022

Folyopak 25-26 Mayıs tarihleri arasında Birleşik Krallık’da düzenlenen Packaging Innovations Fuarı’nda yerini aldı. Standımızı ziyaret eden değerli ziyaretçilerimize ve fuar katılımcılarına teşekkür ederiz.